VZDĚLÁVACÍ SEMINÁŘ NA TÉMA: Jemnohmotná příprava vrcholového sportovce aneb mentální koučink je jen špička ledovce

Podobnou mírou, jakou na veřejnost prosakují názory, že fyzický neboli “hmotný” potenciál sportovců nachází své přirozené limity, roste i počet poskytovatelů služeb, zaměřujících se na rozvoj “jemnohmotných” složek sportovců, mentální přípravy. Ačkoliv se jedná o pojem sportovní veřejností čím dál více přijímaný, jeho vnitřní procesy jsou ve velké míře zahaleny do neuchopitelna a většina sportovců stále neví, co si pod tímto přístupem prakticky představit.

“Mentální koučink je jen špička ledovce, tím celá práce na poli jemnohmotné přípravy teprve začíná”, vysvětluje Ing. Radim Valigura, který v ČR zvyšuje efektivitu výkonu vrcholových sportovců již více jak 10 let.

Především pro ty z Vás, kdo se nespokojíte s útržkovitými informacemi z médií a odborných článků, nebo kdo uvažujete o této formě přípravy a hledáte, kde začít, je určen tento intenzivně vzdělávací seminář. Jeho absolvováním získáte nejen ucelený přehled o této tématice, ale především odpovědi na vaše konkrétní dotazy a další praktické rady a doporučení.

Vážení sportovci, trenéři a rodičové sportujících dětí,
Pro hlubší pochopení smyslu této akce si můžete přečíst poslední díl mého vzdělávacího blogu Mentální odolnost v souvislostech VI., kde podrobněji popisuji své motivy, které mě vedly k uspořádání této vzdělávací akce. http://www.1mss.cz/mentalni-odolnost-v-souvislostech-vi-mentalni-koucing-je-jen-spicka-ledovce/
Radim Valigura

PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN?

Pro vrcholové sportovce / trenéry / rodiče sportujících dětí, hledající nové cesty ke zvyšování efektivity svého sportovního výkonu / výkonu svých svěřenců / výkonů svých dětí.

INFORMACE K PRŮBĚHU A CENĚ

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM
08:30 – 09:00 Příchod a registrace
09:00 – 10:30 Vzdělávací blok I.
10:30 – 10:50 Přestávka (Coffee break)
10:50 – 12:20 Vzdělávací blok II.
12:20 – 13:30 Oběd (účastníci si jídlo platí sami)
13:30 – 15:00 Vzdělávací blok III. s propojením do praktické části
15:00 – 15:20 Přestávka (Coffee break)
15:20 – 17:00 Praktická část (otázky a odpovědi, konkrétní příklady a případové studie)

CENA
1800 Kč (zahrnuje účast na semináři a coffee break). 
Po vyplnění přihlašovacího formuláře od nás obdržíte elektronicky fakturu s dvoudenní splatností. Jejím uhrazením si rezervujete místo na semináři.

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se můžete přes přihlašovací formulář ZDE, případně další informace získáte na e-mailu office@1mss.cz nebo na čísle +420 702 038 107.

Radim Valigura

Seminář 17.11. pozvánka

 

aktualita událost sport veřejnost

Comments are closed.